Võtame tööle

Olen uhked oma mitmekülgse ja tööka meeskonna üle, kuhu kuuluvad kirglikud sushikokad, osavad salatikokad ja säravad klienditeenindajad. Meie juures on iga päev täis maitseelamusi ja naeratavaid nägusid ning alates aprillist otsime suveks täiendust meie toimekasse meeskonda!
Suvel on avatud hubane ja vinge väliterrass, mille avamisega seoses suureneb töömaht. Kui sulle meeldib töötada nooruslikus ja arenevas keskkonnas, oled valmis õppima uusi oskusi ning jagama oma energiat ja entusiasmi, siis oled just see inimene, keda me otsime. Suveks ootame abijõudu erinevatesse valdkondadesse, sealhulgas kööki, abitöödesse ja klienditeenindusse.

Miks liituda meie meeskonnaga suveks?

  1. Õppimisvõimalused: Meie juures saad omandada uusi oskusi sushi rullimises, salatite valmistamise kunstis või täiendada oma klienditeeninduse kogemust.
  2. Meeldiv töökeskkond: Pakume sõbralikku ja toetavat töökeskkonda, kus väärtustame meeskonnatööd ja individuaalseid saavutusi.
  3. Suhtlemisoskus: Kui sulle meeldib suhelda inimestega ning luua positiivseid kogemusi, siis leiame kindlasti sulle sobiva rolli klienditeeninduses.

Kui tunned, et soovid olla osa meie suve meeskonnast, siis ootame Sinu kandideerimist! Täpsemad töökuulutused edastame sotsiaalmeediasse kui suvehooaeg hakkab paistma.
Liitu meiega ja tee suvest meeldejääv kogemus nii enda kui ka meie klientide jaoks!